„Rzeczpospolita" jest patronem medialnym drugą edycję Fintech Conference Online

Firmy w czasach pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 dostrzegają, że kluczem do ich przetrwania jest implementacja nowoczesnych technologii. Sektor finansowy jest między innymi jednym z tego typu chłonnych na innowacje rynków. Z pomocą przychodzą fintechy, które dzięki swojej zwinności mogą rozwijać projekty niemożliwe do wewnętrznej realizacji przez duże podmioty.

Konferencja adresowana jest do osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat najbardziej innowacyjnej części branży finansowej. Wydarzenie odbędzie się 24 lutego od godz.17 do 20, a wystąpią w niej wyjątkowi prelegenci – założyciele startupów fintechowych i liderzy innowacji. Podzielą się oni swoją bogatą wiedzą na temat budowy, rozwoju i utrzymania marek na wysoce nowoczesnym i konkurencyjnym rynku. Przedstawią również unikalne problemy i wyzwania tego sektora, a także omówią aktualną sytuację w branży Fintech w Polsce i na świecie.

Udział jest darmowy, natomiast obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

Link do wydarzenia.

Link do rejestracji.

„Rzeczpospolita" jest patronem medialnym drugą edycję Fintech Conference Online