WIG 20 wrócił ponad poziom 2300 pkt.
Dobre dane z amerykańskiej gospodarki zachęciły po południu inwestorów do kupowania akcji. Dzięki temu indeksy w Warszawie zakończyły dzień na plusach.
Zakończenie na porannych poziomach
Ostatnia sesja marca zakończyła się optymistycznie. Wskaźnik dwudziestu największych spółek zyskał w piątek 0,7 proc. i zakończył dzień wynikiem 2286 pkt.
Optymistyczny początek sesji
Po wczorajszych silnych spadkach na warszawskim parkiecie, dziś zaczęliśmy od wzrostów. Na staracie zyskiwały wszystkie główne indeksy GPW. Dobre nastroje...