Reklama
Rozwiń

Akcjonariusze sami wybudują dla siebie specjalistyczne centrum medyczne

Pacjenci z problemami urologicznym poprzez zakup akcji emitowanych za pośrednictwem platformy crowfundingowej mogą zaangażować się w budowę centrum medycznego, w którym znajdą kompleksową pomoc.

Publikacja: 06.03.2019 17:19

5 marca na na platformie crowdfundingowej www.beesfund.com ruszyła publiczna emisja akcji Medical Continenece Centers S.A. (MCC). Pozyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na budowę pierwszej w Polsceplacówki medycznej, w której kompleksowe wsparcie znajdą chorzy borykający się z problemem nietrzymania moczu. 

Cena za 1 akcję wynosi 50 zł. Niewiele, tym bardziej, że jej kupno wiąże się dla akcjonariuszy nie tylko z udziałem w spółce, ale także ze zniżkami w leczeniu i preferencyjnym traktowaniem. Dlatego teżpomysłodawcy mają nadzieję, że kupnem akcji będą zainteresowani pacjenci ze schorzeniami urologicznymi lub ich bliscy. 

Pozostało jeszcze 81% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Ekonomia
Polska już w 2026 r. będzie wydawać 5 proc. PKB na obronność
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Ekonomia
Budżet nowej Wspólnoty
Ekonomia
Nowe czasy wymagają nowego podejścia
Ekonomia
Pacjenci w Polsce i Europie zyskali nowe wsparcie
Ekonomia
Sektor usług biznesowych pisze nową strategię wzrostu