Reklama

Vectra uruchamia FlashCalla. Dla biznesu

Publikacja: 24.05.2012 16:16

Vectra

uruchomiła w swojej sieci usługę, opartą na rozwiązaniach

Datery

, która umożliwia wykonanie telefonu za pośrednictwem technologii Flash, aplikacji webowej oraz internetowego interfejsu. Abonent Vectry może od dzisiaj wykonać za darmo połączenie na numery w sieci operatora, korzystając z

dedykowanego serwisu telefonicznego na jego firmowej witrynie

Reklama
Reklama

.

- Dzisiaj ta funkcja ma charakter głównie promocyjno-marketingowy. Wierzymy, że może przynieść korzyści, ale mamy świadomość, że dzisiaj jest dosyć nowatorska, a reakcja użytkowników jeszcze nie znana - mówi Albert Kuźmicz, doradca zarządu Vectry.

Według niego usługa może być dodatkową zachętą dla klientów biznesowych do skorzystania z usług Vectry. Za pomocą FlashCalla zaimportowanego do własnego serwisu internetowego mogą zaoferować swoim klientom darmowe połączenia telefoniczne na własne numery w sieci Vectry.

FlashCall działa obecnie w sieci Vectry na zasadach testu.

Ekonomia
Firmy coraz częściej stawiają na prestiż
Ekonomia
Nowa era turystyki – kiedy dane pomagają tworzyć lepsze doświadczenia
Ekonomia
Małe i średnie firmy potrzebują doskonalenia kompetencji cyfrowych
Materiał Promocyjny
Rödl & Partner doradza przy sekurytyzacji VEHIS
Ekonomia
Polska już w 2026 r. będzie wydawać 5 proc. PKB na obronność
Reklama
Reklama