Zorganizowana przez Fundację Studenckie Forum Business Centre Club XI Gala Młodych Liderów zgromadziła debiutujących w świecie biznesu młodych ludzi oraz wspierających i inspirujących ich do działania przedsiębiorców, mentorów i firmy.
Coroczna Gala to okazja do spotkania się kilku aktywnych w biznesie pokoleń w celu wymiany myśli i doświadczeń, a także docenienia najbardziej zasłużonych członków Fundacji i tych, którzy szczególnie wspierają młodych w stawianiu pierwszych kroków kariery. Tegorocznym laureatem nagrody "Wzór Przedsiębiorczości" został Mateusz Grzesiak (międzynarodowy trener i konsultant, wykładający w 7 językach), a tytuł "Przedsiębiorczej Kobiety" zdobyła Barbara Piasek - doświadczona menedżer, obecnie Prezes Zarządu spółki Evenea.
Zgodnie z oczekiwaniami nowym prezesem Polskiej Grupy Zbrojeniowej został Adam Leszkiewicz. Wygrał konkurs, któr...
Adam Leszkiewicz zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa zarządu Grupy Azoty - podała spółka. Leszkiewicz w złoż...
USA i Wielka Brytania podpiszą nową umowę handlową, RPP tnie stopy procentowe, co może ożywić rynek mieszkaniowy...
NASK stworzył system do elektronicznego zarządzania dokumentacją. – Przekazanie go samorządom jest jak wrzucenie...
Nie ma porozumienia odnośnie do unijnego mechanizmu SAFE, z którego będzie można pożyczyć do 150 mld euro na zak...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas