Reklama

XX Doroczna Konferencja Audytingu pod patronatem Rzeczpospolitej

Patronat "Rzeczpospolitej": Organizowana przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów dwudziesta edycja Dorocznej Konferencji Audytingu skierowana jest do wszystkich osób zawodowo zajmujących się audytem i usługami pokrewnymi.

Publikacja: 07.11.2019 10:00

Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi „Biegły rewident w świetle zmian. Etyka, regulacja, digitalizacja". Z uczestnikami swoją wiedzą podzielą się przedstawiciele organów nadzorczych, biznesu i świata akademickiego. Podczas konferencji omówione zostaną zmiany zachodzące w zakresie biznesu i regulacji, wpływ technologii i przyszłość profesji biegłego rewidenta w Polsce.

Więcej informacji o konferencji i formularz zgłoszeniowy dla uczestników znajdują się na stronie internetowej.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Biznes
Zmiany we władzach Elektrimu. Wieloletnia menedżerka zamiast Zygmunta Solorza
Materiał Promocyjny
Bank Pekao uczy cyberodporności
Materiał Partnera
Jak Veolia dekarbonizuje polskie ciepło
Biznes
Rekord na kolei i czeska konkurencja, rząd Francji ocalał, atak na CCC
Biznes
Oligarcha stracił superjacht. Złoty fortepian odpłynął w siną dal
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Biznes
Zarobki w służbie cywilnej, dronowa ofensywa UE i oferta Orlenu dla Azotów
Materiał Promocyjny
Transformacja energetyczna: Były pytania, czas na odpowiedzi
Reklama
Reklama