Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 10.03.2021 10:30 Publikacja: 10.03.2021 10:18
Foto: AdobeStock
Podpisana przez spółki umowa dotyczy przygotowania przez Grodno dokumentacji projektowej, administracyjnej oraz technicznej dotyczącej budowy farmy fotowoltaicznej o mocy do 50 MW. Zdaniem zarządu zarówno inicjacja tak dużego projektu, jak również rozpoczęcie współpracy z Grodnem stanową kamienie milowe w rozwoju Bras. Jest to również największy projekt PV jaki realizowało Grodno.
- Farma PV o mocy 50 MW to rekordowy poziom, jeśli chodzi o dotychczas przygotowane przez Grodno projekty i nie ukrywam, że jesteśmy dziś jednym z niewielu podmiotów potrafiących profesjonalnie projektować inwestycje o tak dużej skali. Rynek dużych farm z perspektywy Grodna ma największy potencjał spośród pozostałych obszarów branży fotowoltaicznej. Położyliśmy bardzo duży nacisk na rozwój w tym zakresie i obecnie nie ma limitu dla naszych zdolności projektowych – stwierdził Andrzej Jurczak, prezesa Grodna.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Europejscy przywódcy rozmawiają z Donaldem Trumpem przed jego spotkaniem z Władimirem Putinem. Rząd zajmie się u...
Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie od 2017 roku zmniejszyła emisje CO₂ w całym łańcuchu wartości o 37%. To l...
Na Ukrainie jest ok. 650 tys. żołnierzy rosyjskich, od stycznia przybyło ich 40 tys. Rosjanie są w stanie szybko...
Tureckie władze chcą skasować turystyczną ofertę all inclusive – czyli wszystko w cenie – ujawnił dziennik „Saba...
Dwa dni przed spotkaniem na Alasce, rosyjski reżim zablokował obywatelom możliwość rozmów przez komunikatory zag...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas