Materiał powstał we współpracy z ALLEGRO

Allegro Smart! Week to największy festiwal zakupowy. Tydzień na przełomie września i października 2020 roku będzie naprawdę gorącym okresem dla łowców okazji. Przeceny mogą wynieść aż do 70 proc.! W akcji biorą udział produkty ze wszystkich kategorii dostępnych na Allegro, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Warunkiem, który należy spełnić aby z nich skorzystać, jest posiadanie usługi Allegro Smart! Płacąc tylko 49 zł rocznego abonamentu, masz do dyspozycji nielimitowaną liczbę dostaw za 0 zł. Darmowe dostawy w ramach Allegro Smart! dostępne są już w ponad 100 milionach ofert. Tylko w pierwszej połowie tego roku dzięki darmowym dostawom klienci Allegro zaoszczędzili łącznie 540 mln zł, a od uruchomienia Smart! w 2018 r. ich łączne oszczędności przekroczyły już 1 mld zł.

Marka Allegro jest wyraźnie kojarzona z zakupami internetowymi – większość osób rozpoczyna poszukiwania produktów na Allegro.pl. Ponad 20 milionów osób, co miesiąc odwiedza Allegro.pl, by skorzystać z bezpiecznych i wygodnych zakupów, spośród 164 milionów ofert.

Nawet 70 proc. taniej

W ramach Allegro Smart! na przełomie września i października organizowany jest festiwal zakupowy Allegro Smart!Week. To nie lada gratka dla łowców okazji. Biorąc udział w Smart!Week zyskujesz dostęp do tysięcy wyjątkowych ofert w specjalnych cenach z darmową dostawą w ramach usługi Allegro Smart! Przeceny mogą wynieść aż do 70 proc.! W akcji biorą udział produkty ze wszystkich kategorii dostępnych na Allegro, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Obok takich okazji nie można przejść obojętnie - wybrane oferty widoczne od 21.09 w ramach akcji limitowanej Allegro Smart!Week:

HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne DeskJet IA 3790

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi note 10 lite 128GB

Playstation 4 Slim 500GB

Kamera samochodowa Mio C330

Myjka do okien Karcher WV52 Plus

Lol 571285 surprise plush lalka

MGA Baby Annabell braciszek

Kawa ziarnista Luigi Lavazza Gusto Forte 1000 g

SOMAT Gold tabletki do zmywarki 100 szt.

Persil żel do prania 2x2,5l

Coccolino Sensitive 1,8lx4

Liczy się refleks

W  festiwalu Allegro Smart! Week występować będą dwa rodzaje ofert: Limitowane oferty na Smart! Week oraz pozostałe oferty nielimitowane. Limitowane oferty na Smart! Week – to oferty specjalne, które będą pojawiać się codziennie, podczas całego tygodnia akcji. Ilość sztuk każdego produktu będącego limitowaną Oferty te startują od poniedziałku 28 września i potrwają do niedzieli 4 października włącznie. Wybrane Limitowane oferty na Smart! Week będą widoczne z wyprzedzeniem na stronie https://allegro.pl/kampania/smartweek już od 21 września. Począwszy od 27 września każdego dnia będą pojawiać się pozostałe Limitowane oferty, dlatego, by upolować najlepsze okazje warto zaglądać na stronę każdego dnia.

Zakupu Limitowanych ofert na Smart! Week będzie można dokonać tylko od wskazanego dnia i od określonej godziny, która nie będzie podana z wyprzedzeniem. Jak zatem nie przegapić najlepszych ofert? Na kilka godzin przed startem oferty, interesujące nas produkty będzie można dodać do obserwowanych. Allegro wyślę takim osobom powiadomienie 20 minut przed aktywacją oferty (mailowe lub powiadomienie push na telefon), a przy promocyjnych ofertach pojawi się informacja o dokładnej godzinie startu sprzedaży. Równocześnie na stronie akcji będą widoczne pozostałe oferty nielimitowane dostępne w sprzedaży cały czas, aż do wyczerpania zapasów.

Miłośnicy wyprzedaży i promocji mogą się obłowić, wydając na zakupy nawet 70 proc. mniej, w ofercie znajdują się takie marki jak:

Pedigree, Bingospa, Neonail, Dove, Persil, MGA, Nivea, Lego, Vileda, Coccolino, Finish, Dettol, Tefal, Enfamil, OMO, Ariel, Bryza, Cif, Domestos, Surf, Whiskas, Silan,  Sony Playstation, Fairy, Vizir, Skip Hop, Xiaomi, LOL, Somat, Casio.

Allegro Smart! –  gwarancją zniżek

Warunkiem, który należy spełnić, aby z skorzystać z Smart! Week, jest posiadanie usługi Allegro Smart! W ramach usługi otrzymujesz dodatkowe korzyści poza bezpłatną dostawą i darmowymi zwrotami: dostęp do limitowanych ofert Smart!, festiwale zakupowe z wyjątkowymi promocjami czy dostępne do przedsprzedaże biletów na najatrakcyjniejsze koncerty, spektakle i wydarzenia dostępne na eBilet.

Tylko za 4,08 miesięcznie

Roczny koszt Allegro Smart! wynosi  tylko 49 zł, w ramach niego masz do dyspozycji nielimitowaną liczbę dostaw za 0 zł. Zakładając, że pojedyncza dostawa w standardowym serwisie kosztuje 8 zł, to już przy 7 przesyłce zaczniesz oszczędzać na wysyłce.

Jeśli nie lubisz długich  zobowiązań możesz skorzystać z miesięcznego abonamentu za 8,99 zł. Regulamin oferty uwzględnia możliwość odstąpienia od umowy – w terminie 30 dni od jej zawarcia – przy pierwszym zakupie usługi oraz gwarancji zwrotu poniesionych kosztów.

4,08 zł - tylko tyle miesięcznie kosztuje  Allegro Smart!

Warto podkreślić, że usługa ta daje możliwość bezpłatnych zwrotów zakupionych produktów. Zapakowane zakupy wraz z etykietą zanosisz do punktu odbioru. Nie ponosisz żadnych kosztów odesłania paczki, a pieniądze ze zwrotu szybko trafiają z powrotem na konto.

Oferty objęte programem bezpłatnych dostaw i zwrotów Allegro Smart! są wyraźnie oznaczone. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 zł za dostawę kurierską w całej Polsce.

Zbudowana przez Allegro sieć ponad 25 tysięcy automatów paczkowych i punktów odbioru jest największa w Polsce. Paczki można odbierać w: Paczkomatach InPost, dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, sklepach sieci Żabka, na stacjach Orlen, w placówkach i Poczty Polskiej, w kioskach RUCHu, czy zamówić dostawę do domu (za pomocą kuriera, listów poleconych lub przesyłek pocztowych).

Dołącz do Allegro Smart!

Wykupienie abonamentu Allegro Smart! jest proste. Cała operacja tr

a

wa kilka minut. Na stronie Allegro Smart! trzeba wybrać odpowiednie pole – abonament roczny lub miesięczny. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę płatności. Możesz zapłacić kartą, przelewem lub BLIK. Kolejny krok to akceptacja regulaminu. Potem klikasz przycisk „kupuję i płacę”. Ostatni ruch to dokonanie płatności. Po potwierdzeniu wpłaty nowi użytkownicy dostają informację e-mailem o aktywowaniu usługi Allegro Smart!.

Materiał powstał we współpracy z ALLEGRO