Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 27.01.2016 12:03 Publikacja: 27.01.2016 12:03
Foto: 123rf.com
Japońska gazeta ekonomiczna "Nikkei" poinformowała, że oba koncerny negocjują warunki ścisłej współpracy. Gazeta nie poinformowała o źródle swoich informacji, ale napisała, że miałaby ona być skoncentrowana na sprzedaży małych, miejskich samochodów osobowych w tzw. krajach wschodzących a konkretnie chodzi o rynek indyjski.
Zarówno Toyota jak i Suzuki zdecydowanie zaprzeczyły, że jakiekolwiek negocjacje w sprawie współpracy są w toku.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Indyjski regulator rynku giełdowego oddalił zarzuty manipulacji akcjami i oszustw finansowych wobec miliardera G...
PFR Ventures przeznacza aż 240 mln zł na innowacje – pieniądze trafią do trzech nowych funduszy VC. Na rynek tra...
Urząd zawiadujący telekomunikacją, pocztą, a za chwilę również internetem, nie ma od dziś prezesa. Ministerstwo...
Raport BloombergNEF ujawnia, że banki wciąż więcej inwestują w paliwa kopalne niż w czystą energię. USA i Chiny...
Indeks Nasdaq Biotechnology od kwietnia urósł o jedną czwartą. Natomiast na GPW branża nadal jest w niełasce. Na...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas