Reklama

Zmiany w zarządzie GA Puławy

Rada nadzorcza Grupy Azoty "Puławy" powołała Mariusza Bobera, prezesa zarządu Grupy Azoty, na wiceprezesa spółki i powierzyła mu pełnienie obowiązków prezesa

Publikacja: 05.04.2016 21:20

Zmiany w zarządzie GA Puławy

Foto: spółka

"Ciągły rozwój i wzrost innowacyjności to priorytety Grupy Azoty S.A. Bezpieczeństwo w tym zakresie zapewni dalsza integracja Grupy. Dlatego, mając na uwadze cele strategiczne Grupy, Rada Nadzorcza powierzyła dziś Prezesowi Zarządu Grupy Azoty S.A. Panu Mariuszowi Boberowi dodatkową funkcję p.o. Prezesa Grupy Azoty Puławy" - poinformowała spółka w komunikacie.

Rada nadzorcza podjęła również decyzję o rozszerzeniu składu zarządu. Nowymi wiceprezesami zarządu zostali Jacek Janiszek i Zbigniew Gagat.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Biznes
Grupa Bumech będzie produkować pojazdy wojskowe. Jest umowa
Biznes
Microsoft przekracza barierę 4 bln dolarów. Sztuczna inteligencja i chmura napędzają wzrost
Biznes
Jacek Rutkowski: Nie odchodzę na dobre z Amiki
Biznes
Umowa na 180 czołgów K2. Tym razem skorzysta polski przemysł
Biznes
Polska zamawia kolejne czołgi K2. Do 2030 roku będzie pancerną potęgą Europy
Reklama
Reklama