Reklama

Opel szykuje ofensywę. Astra samochodem roku 2016

Siedem nowych modeli, bądź aut zastępujących, unowocześnionych w porównaniu z obecną ofertą na rynku. Jeśli chodzi o ofertę produktową rok 2017 będzie dla Opla przełomowy — zapowiedział Karl Thomas Neumann, prezes Adam Opel AG i General Motors Europe.

Aktualizacja: 07.11.2016 10:52 Publikacja: 07.11.2016 09:10

Opel Astra z fabryki w Gliwicach jest dzisiaj bestsellerem Opla

Opel Astra z fabryki w Gliwicach jest dzisiaj bestsellerem Opla

Foto: Bloomberg

Widać również, że Opel mocno zacieśnia współpracę z francuskim PSA.

Szef Opla spotkał się w Ruesselsheim z jurorami Konkursu „Car of the Year w ostatnią niedzielę. To oni w tym roku wybrali Opla Astrę, jako Auto Roku podczas tegorocznego salonu samochodowego w Genewie. Teraz Neumann zapowiada, że jeśli chodzi o nowe modele, to jednak rok 2017 będzie najbardziej pracowity i to w całej historii firmy.

Pozostało jeszcze 85% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Biznes
Prawnik dzieci Solorza o odwołaniach w Cyfrowym Polsacie: były podstawy
Materiał Promocyjny
Co o działalności gospodarczej sądzą Polacy? Wkrótce wyniki badania „Rz”
Biznes
Pieniądze na fortyfikacje graniczne rozkradzione w Rosji
Biznes
Resort cyfryzacji proponuje nowelizację tzw. megaustawy. Będzie awantura?
Biznes
Władimir Putin sięga po majątki oligarchów
Reklama
Reklama