Reklama
Rozwiń
Reklama

Great Wall zaprzecza

Chińska grupa Great Wall Motor oświadczyła, że nie nawiązywała kontaktu z radą nadzorczą Fiat Chrysler Automobiles i nie podpisała z nią zdanej umowy.

Publikacja: 22.08.2017 16:52

Great Wall zaprzecza

Foto: Bloomberg

Branżowy portal Automotive News podał dzień wcześniej, że szef chińskiej firmy Wang Fengying zamierzał zwrócić się do FCA o podjęcie rozmów o odkupieniu marki Jeep. Dwie osoby związane ze sprawą poinformowały z kolei Reutera, że Great Wall wystąpiła o spotkanie z FCA, aby złożyć ofertę kupna części lub całości grupy włosko-amerykańskiej.

"Jesteśmy zainteresowani FCA, ale na tym etapie nie doszło do konkretnego posunięcia. Nie prowadzimy żadnych rozmów, ani nie podpisaliśmy żadnej umowy z FCA" - stwierdza komunikat chińskiej firmy przekazany giełdzie w Szanghaju. Jej notowania zawieszone na prośbę zainteresowanego mają być wznowione 23 sierpnia

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Biznes
Tak Polska zyskuje na programie ramowym UE Horyzont Europa
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Biznes
Centra handlowe jako przestrzeń dla młodych
Biznes
Jak skutecznie budować długofalową siłę marki
Biznes
Kluczowa rola nauki i biznesu w zapewnianiu bezpieczeństwa
Biznes
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama