Reklama

Kongres gospodarczo geopolityczny FORUM G2 po raz kolejny na Stadionie Wrocław

Już 7 października 2021 przedstawiciele geopolityki, nauki, biznesu i polityki spotkają się na Stadionie Wrocław, aby porozmawiać o wyzwaniach Polski w zmieniającym się świecie.

Publikacja: 04.10.2021 16:00

Kongres gospodarczo geopolityczny FORUM G2 po raz kolejny na Stadionie Wrocław

Foto: FORUM G2

II edycja Forum G2 odbędzie się pod hasłem przewodnim “Nowe rozdanie. Świat po kryzysie”. Debata odbędzie się w 4 strefach tematycznych: Geopolityka, Gospodarka, Biznes i Innowacje.

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego oraz Prezydenta Miasta Wrocław Jacka Sutryka. Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele rządu (m.in. minister Michał Dworczyk, minister Olga Semeniuk, minister Ireneusz Zyska) i partii opozycyjnych (m.in. Paweł Kowal, Michał Jaros), czołowi geopolitycy (m.in. Jacek Bartosiak, Bartłomiej Radziejewski, Radosław Pyffel) oraz członkowie zarządów największych polskich i zagranicznych firm.

W agendzie forum znalazły się tematy związane z transformacją gospodarczą i energetyczną, paliwami alternatywnymi, budżetem odbudowy UE, wyzwaniami polskiej polityki zagranicznej w stosunkach z krajami zachodu i wschodu Europy a także USA i Azją.

Osoby zainteresowane innowacyjnym biznesem będą mogły z kolei posłuchać debaty na temat kompetencji i zawodów przyszłości, szans polskich firm w kosmosie czy źródeł pozyskiwania środków na prowadzenie i rozwój swoich firm.

Pełna agenda wydarzenia obejmująca ponad 20 paneli tematycznych oraz lista prelegentów dostępna jest na stronie organizatora: www.forumg2.com, bilety dostępne na www.forumg2.com/bilety

Reklama
Reklama

"Rzeczpospolita" jest patronem medialnym FORUM G2

Biznes
Producenci napojów uciekają z systemu kaucyjnego
Biznes
Donald Trump traci cierpliwość. Nowe sankcje na Rosję na horyzoncie
Biznes
Gwarancje dla Ukrainy, AI ACT hamuje rozwój, zwrot Brukseli ws. aut spalinowych
Biznes
Polskie firmy chcą zamrożenia AI Act
Biznes
Nowe technologie nieodłączną częścią biznesu
Materiał Promocyjny
Lojalność, która naprawdę się opłaca. Skorzystaj z Circle K extra
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama