Reklama

Bugatti i dinozaury z klocków pomagają Lego wracać na prostą

Czasochłonne składanie klocków ma więcej sensu, niż tylko testowanie granic możliwości popularnych zabawek.

Aktualizacja: 04.09.2018 15:07 Publikacja: 04.09.2018 14:03

Lego Bugatti Chiron

Lego Bugatti Chiron

Foto: Archiwum

Pomimo wciąż dobrych wyników zysków, inwestorzy mogli być zaniepokojeni sytuacją producenta słynnych duńskich klocków. Trudności Lego wynikały choćby z bankructwa słynnej amerykańskiej sieci Toys’R’Us. Jednak najnowsze wyniki finansowe wskazują, że duńskiej firmie udało się naprawić sytuację. W pierwszym półroczu 2018 roku producent klocków ustabilizował przychody.

- Jestem zadowolony, gdyż naszym celem był stabilny wzrost i udało się to osiągnąć już w pierwszym półroczu – powiedział Reutersowi Niels B. Christiansen, prezes Lego.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Biznes
Sankcje na Rosję opóźnione, spór CDU–SPD i propozycja reparacji Prezydenta
Biznes
Co dalej z prezesem UKE? Zanosi się na bezkrólewie
Biznes
Antydronowa gorączka, porozumienie ws. TikToka i chińskie elektryki z UE
Biznes
Polska wstrzymuje eksport z Chin, PGZ z licencją na amunicję 155 mm
Biznes
Politechnika Warszawska sprzedaje technologie
Reklama
Reklama