Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 15.12.2018 12:08 Publikacja: 15.12.2018 13:00
Foto: Bloomberg
„Gdyby te posunięcia miały potwierdzić się od 2019 r., to będzie konieczna pogłębiona ocena ich wpływu i uaktualnienie dotychczas ogłoszonych planów” — stwierdził szef FCA na Europę, Pietro Gorlier w piśmie do przedstawicieli władz Piemontu, w którym planowano część nowych inwestycji.
W poprawce do ustawy budżetowej na 2019 r. przyjętej w ubiegłym tygodniu przez Izbę Deputowanych przewidziano wzrost rządowych subwencji do 6 tys. euro dla pojazdów o małej emisji spalin, ale dołożono podatek do 3 tys. euro od samochodów benzynowych i wysokoprężnych.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Akcja amerykańskich służb imigracyjnych w zakładzie Hyundaia w USA opóźni otwarcie fabryki co najmniej o dwa mie...
Polska przyspiesza zakupy systemów antydronowych, niemieccy eksporterzy obawiają się spadku konkurencyjności, a...
Monopol państwa w organizowaniu gier losowych i tych w kasynie internetowym powinien być zachowany. Tak samo jak...
Elon Musk stracił pierwsze miejsce na liście najbogatszych ludzi świata. Na szczyt zestawienia wskoczył założyci...
Rosyjskie drony naruszyły polską przestrzeń powietrzną, rząd ogłosił strategię rozwoju kraju do 2035 roku, a Smy...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas