Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 09.04.2019 18:16 Publikacja: 09.04.2019 17:33
Foto: AFP
7-minutowe pierwsze publiczne wystąpienie b.szefa sojuszu Renault-Nissan-Mitsubishi, Nissana i Renaulta zostało nagrane, gdy przebywał na wolności za kaucją, przed czwartym aresztowaniem.
Powiedział w nim, że padł ofiarą egoistycznych rywali, którzy chcieli doprowadzić do fiaska wzmocnienia sojuszu Renaulta i Nissana. W pierwszej wersji wymienił niektóre osoby z nazwiska, ale podczas montażu zostały usunięte ze względów prawnych - powiedział dziennikarzom jego główny obrońca, Junichiro Hironaka.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Globalny rynek kosmiczny dynamicznie rośnie. To ogromna szansa dla ponad czterystu polskich podmiotów i całej go...
Trump grozi 100 proc. cłami na Rosję i stawia ultimatum pokojowe. Liczba ofert pracy w Polsce spada, Bruksela go...
Konsolidacja po stronie pracodawców? To poprawiłoby współpracę i dialog między nami - mówi Marek Górski, nowy pr...
Trump grozi 30 proc. cłami na towary z UE, Ryanair dogaduje się z Modlinem i zwiększa siatkę połączeń, a Bruksel...
KE chce drastycznie podnieść akcyzę na papierosy i wyroby tytoniowe, a częścią uzyskanych w ten sposób przez kra...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas