Optymalizacja środowiska druku: Arcus Saver

Organizacje nie mają wiedzy o źródłach kosztów związanych z drukiem, nie znają wysokości faktycznie ponoszonych wydatków. W efekcie nie mają kontroli nad kosztami związanymi z drukowaniem.

Publikacja: 30.09.2016 10:59

Optymalizacja środowiska druku: Arcus Saver

Arcus Saver wychodzi naprzeciw wyzwaniom współczesnego biura. Dzięki zintegrowaniu nowoczesnych drukarek laserowych i urządzeń wielofunkcyjnych Kyocera z innowacyjnym pakietem oprogramowania do zarządzania drukiem udało się stworzyć rozwiązanie umożliwiające przejęcie pełnej kontroli nad kosztami. Już dzisiaj zacznij liczyć zaoszczędzone pieniądze i zdecyduj się na wdrożenie pakietu sprzętowo-software'owego Arcus Saver.

Funkcjonalności Arcus Saver:

Zaawansowane raportowanie. Chcesz wiedzieć z czego wynikają wysokie koszty druku? Chciałbyś się dowiedzieć, kto wydrukował wielostronicową pracę i nawet jej nie odebrał z urządzenia? Teraz wszystkie dane dotyczące właścicieli prac, ilości stron, kosztów wykonania pracy i wiele innych możesz uzyskać w formie przejrzystego raportu.

Rozliczanie wydruków prywatnych. Chcesz umożliwić pracownikom korzystanie ze sprzętu biurowego, ale nie godzisz się na ponoszenie kosztów związanych z ich prywatnymi wydrukami?  Arcus Saver umożliwia użytkownikom określenie, jakiego typu jest wydruk, który właśnie jest realizowany. Na koniec miesiąca otrzymasz podsumowanie i będziesz mógł rozliczyć pracownika z kosztów za wydruki prywatne.

Kontrola dostępu. Czy jesteś pewien, że każdemu pracownikowi potrzebny jest dostęp do możliwości drukowania w kolorze? Może niektórym pracownikom wystarczy monochromatyczna drukarka? Może niektórzy z nich powinni mieć tylko dostęp do kopiowania lub skanowania? Teraz możesz w pełni kontrolować dostęp każdego pracownika do funkcji urządzeń w zależności od jego potrzeb.

Limity. Chcesz istotnie obniżyć koszty drukowania? Doskonałym sposobem na osiągnięcie tego celu jest nałożenie na użytkowników miesięcznych limitów wydruków. Zdecyduj, czy po ich przekroczeniu chcesz, żeby użytkownik otrzymał jedynie e-mailowo informację, czy zablokujesz mu całkowicie dostęp do sprzętu. Teraz ty decydujesz, kto i ile może drukować.

Artykuł powstał we współpracy z:

 oraz

 

 

Biznes
Spóźniony rachunek za telefon. Nawet 14,5 mln zł zaległości
Biznes
Google kończy z pracą zdalną. Powrót do biura ma być korzystniejszy dla wszystkich
Biznes
Nadchodzi rewolucja. Sól kamienna zastąpi drogi lit
Biznes
Rosyjskojęzyczny gang przyznał się do cyberataku na BBC i British Airways
Biznes
System kaucyjny powinien być efektywny jak w Skandynawii