Aktualizacja: 10.01.2017 11:30 Publikacja: 10.01.2017 09:28
Laptop Project Valerie posiada trzemy ekrany o przekątnej 17,3 cala. Każdy z nich obsługuje 4K, co daje sumaryczną rozdzielczość 11520 × 2160 pikseli.
Foto: www.razerzone.com
Tak wygląda złożony laptop Project Valerie.
Foto: www.razerzone.com
Projektor Project Ariana poprzez wykorzystanie technologii Chroma pozwala na rozszerzenie ekranu komputera na cały pokój gracza.
Foto: www.razerzone.com
Przenośny rzutnik Project Ariana
Foto: www.razerzone.com
Przenośny rzutnik Project Ariana
Foto: www.razerzone.com
Słynne targi CES (Consumer Electronics Show) co roku przyciągają w styczniu do Las Vegas tysiące fanów najnowszych technologii z całego świata. W tym roku zostały naznaczone wyjątkowo szokującym zdarzeniem – ostatniego dnia imprezy skradziono ze stoiska dwa prototypy amerykańskiej firmy Razer, przodującego producenta akcesoriów komputerowych dla graczy.
Prezes i założyciel firmy, Min-Liang Tan, poinformował o kradzieży na swoim profilu na Facebooku, nie podał jednak, o które prototypy chodzi. Podczas targów Razer zaprezentował między innymi nowoczesnego laptopa Project Valerie z trzema ekranami o rozdzielczości 4K oraz przenośny rzutnik Project Ariana, który poprzez wykorzystanie technologii Chroma pozwala na rozszerzenie ekranu komputera na cały pokój gracza. Obydwie koncepcje produktów spotkały się z dużym entuzjazmem ze strony fanów. Niepotwierdzone pogłoski mówią o tym, że to właśnie któryś z tych prototypów został skradziony.
Czy zaplanowana na 5 czerwca premiera gry „Cyberpunk 2077: Ultimate Edition" na nową konsolę będzie mieć zauważa...
Usługa polega na dopasowaniu inwestycji klienta – lub zbudowaniu portfela od podstaw – do indywidualnej rekomendacji przygotowanej na podstawie jego z celów, sytuacji finansowej, wiedzy o rynku, doświadczenia, podejścia do ryzyka i tolerancji ewentualnych strat.
Przepisów przybywa, klientów naturalnie ubywa, energia jest droga, brakuje rąk do pracy, trwa rywalizacja cenowa...
Z badania „Rzeczpospolitej” wynika, że firmy spodziewają się udanego 2025 roku. Ale wyzwań nie brakuje.
Technologiczna firma z Wrocławia ma już ponad czterdzieści patentów. W tym roku jej biznes nabrał tempa, ale zys...
Phishing, ataki DDoS i złośliwe oprogramowanie to stali bywalcy raportów dotyczących zagrożeń w sieci. Od lat są najczęściej wykorzystywanymi przez cyberprzestępców metodami, ale to nie znaczy, że sposób ich działania się nie zmienia.
Jeśli BMW, Mercedes i Volkswagen rozbudują swoje fabryki w USA, mogłyby liczyć na ulgowe traktowanie przy ustala...
Gdzie zdobyć wiedzę, która pomoże w zdobyciu patentu motorowodnego?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas