Reklama
Rozwiń

Volkswagen łączy banki

Volkswagen Bank Polska przygotowuje się do połączenia z Volkswagen Bank GmbH i zmiany formy prawnej. Bank nie będzie już obsługiwał depozytowo klientów indywidualnych.

Aktualizacja: 21.08.2017 13:41 Publikacja: 18.08.2017 14:00

Volkswagen łączy banki

Foto: AFP

W związku z planowanymi zmianami dalsza działalność banku w Polsce skoncentrowana będzie wyłącznie na rozwijaniu oferty dla przedsiębiorców. Oferta produktów dla firm będzie rozbudowywana o nowe pozycje i usługi. W ramach wsparcia dla biznesu VW Bank, w tym roku m.in. wprowadził Lokatę Max Biznes, zrezygnował z opłaty za wydanie podstawowej karty do Plus Konta Biznes, zmniejszył opłatę za wypłaty z bankomatów, wprowadzi mobilną wersję bankowości internetowej.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Banki
BGK udzielił kredytu na przebudowę i modernizację hotelu w centrum… Rzymu
Banki
Jak pogodzić cyfrową Alfę z tradycyjnymi Boomersami? Banki mają problem
Banki
Pekao i PZU dogadują szczegóły połączenia
Banki
MF nie chce karać „złych banków”. Ale i tak dołoży im podatków
Banki
Banki z satysfakcją przyjmują wyrok TSUE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama