Artur Kotwica

Gremi Media jedynym polskim wydawcą piątej edycji programu Subscriptions Academy

Gremi Media bierze udział w pięciomiesięcznym prestiżowym programie Subscriptions Academy EMEA 2024, realizowanym przez FT Strategies, pod patronatem Googleʼa. Program ma na celu wspieranie zaawansowanych cyfrowo wydawców w przyspieszaniu wzrostu przychodów ze sprzedaży subskrypcji.

Byki i Niedźwiedzie oraz Złote Portfele „Parkietu”. Kto otrzymał nagrody?

Już po raz 30. Redakcja „Parkietu”, najstarszego dziennika gospodarczego, przyznała nagrody Byki i Niedźwiedzie oraz Złote Portfele osobom i instytucjom, które najlepiej poradziły sobie na rynku – z korzyścią dla inwestorów.

Byki i Niedźwiedzie oraz Złote Portfele „Parkietu”. Kto otrzyma nagrody?

Już po raz 30. Redakcja „Parkietu”, najstarszego dziennika gospodarczego, przyznała nagrody Byki i Niedźwiedzie oraz Złote Portfele osobom i instytucjom, które najlepiej poradziły sobie na rynku – z korzyścią dla inwestorów.

James Herman: O relacjach z firmami outsourcingowymi zawsze myślałem w kategorii partnerstwa

Zawsze starałem się wybierać takie firmy outsourcingowe, których głównym celem jest realizacja misji, a nie te, którym zależało jedynie na zysku – mówi James Herman, były konsul generalny w Konsulacie Generalnym USA we Frankfurcie.

Ferrari skradzione legendarnemu kierowcy Formuły 1 odzyskane po 29 latach

Ferrari 512M ukradzione austriackiemu kierowcy Formuły 1 Gerhardowi Bergerowi podczas Grand Prix San Marino w 1995 r. zostało odzyskane przez londyńską policję po prawie 29 latach od zdarzenia - donosi Reuters.

Newag specjalnie psuł swoje pociągi? Posłowie chcą wyjaśnień

Newag miał celowo doprowadzać do usterek produkowanych przez siebie pociągów, aby później zarabiać na ich naprawie - taki wniosek płynie z wypowiedzi posłów z Parlamentarnego Zespołu ds. Wykluczenia Transportowego. Władze spółki kontrolowanej przez Zbigniewa Jakubasa zrzucają winę na hakerów i odsyłają do prokuratury.

Michel Dejaegher: Outsourcing wizowy oszczędza pieniądze i zwiększa bezpieczeństwo

Współpraca rządów państw Unii Europejskiej i strefy Schengen z firmami oferującymi usługi outsourcingu w procesie wydawania wiz pozwala zaoszczędzić pieniądze podatników – mówi Michel Dejaegher, współtwórca kodeksu wizowego Unii Europejskiej, wieloletni dyplomata.

Niedziele handlowe 2024. Kiedy sklepy będą otwarte? Oto lista dat

Zakaz handlu w niedziele obowiązywał będzie już szósty rok, mimo zapowiedzi, że nowy rząd zlikwiduje te przepisy. Kiedy w 2024 roku wypadają niedziele handlowe? Kiedy będzie można zrobić zakupy? Które niedziele będą niehandlowe? Przygotowaliśmy pełny kalendarz handlowych i niehandlowych niedziel i pozostałych dni wolnych od pracy w sklepach w 2024 r.

Niedziele handlowe 2023. W te niedziele można zrobić zakupy w 2023 roku

To już piąty rok, kiedy obowiązywał będzie zakaz handlu w niedziele. Kiedy w 2023 roku wypadają niedziele handlowe, a co za tym idzie kiedy będzie można zrobić zakupy? Które niedziele będą niehandlowe? Oto pełny kalendarz handlowych i niehandlowych niedziel i pozostałych dni wolnych od pracy w sklepach w 2023 r. Nietypowa sytuacja będzie miała miejsce w grudniu.

InPost został oficjalnym partnerem legendarnego klubu angielskiej Premier League

Rafał Brzoska, właściciel i prezes InPostu poinformował w mediach społecznościowych, że firma została oficjalnym partnerem drużyny piłkarskiej Newcastle United.