fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Donald Tusk pozwala pić na meczach? O co chodzi?

W Sieci Opinii
Rząd Donalda Tuska zgodził się na możliwości zakupu piwa na stadionach. Rzecznik PiS Adam Hofman podsumował to krótko: Nie jestem w stanie zrozumieć logiki, której tu nie ma
Skoro z trzeźwymi bandytami rząd sobie nie potrafi poradzić, to co z pijanymi? - pytał na antenie. - Nie jestem w stanie zrozumieć logiki, której tu nie ma.
Poseł PiS odniósł się też do przyjęcia przez rząd projektu ustaw o bezpieczeństwie imprez masowych oraz o zapewnieniu bezpieczeństwa w związku z organizacją Euro 2012. Premier Donald Tusk powiedział, że jest przekonany, iż bezpieczeństwo na stadionach zostanie zapewnione w sposób konsekwentny i trwały. Hofman wytknął mu brak zrozumienia tematu.
Problemem są ustawki w lesie, gdzie się maczetami nogi odrąbuje. Miało być ostro, a jest zmiana z przestępstwa na wykroczenie. Zamiast ustawy, ma być "ustawka" - mówił.
Logiki w działaniach rządu rzeczywiście nie widać. Z jednej strony straszy się nas "kibolami", z drugiej rozdaje im piwo. Przedwyborczy taniec Donalda Tuska coraz bardzie przypomina chocholi break dance.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA