fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Rafał Ziemkiewicz i jego goście w nowym „Antysaloniku”

W Sieci Opinii
Dlaczego Ryszard Kalisz jest okrutnym facetem, a Donald Tusk wielkim kadrowym... W niedzielę, 19 czerwca o godz. 10.00 na tv.rp.pl - kolejny odcinek „Antysaloniku” Rafała Ziemkiewicza

W kolejnym programie Zuzanna Dąbrowska i Stanisław Janecki pochylają się nad fenomenem „tęczowego Ryśka” i jego ostatnich wyczynów medialnych w związku z raportem komisji badającej przyczyny śmierci Barbary Blidy
Stanisław Janecki: W mainstremowych mediach nie zauważyli, ale blogerzy zauważyli i stwierdzili, że Ryszard Kalisz jest okrutnym facetem po prostu, a wydawało się, że jest takim przytulnym misiem. Tu się okazuje, że dekonspiruje Barbarę Blidę jako osobę, która chciała zrobić pewnego typu zadymę, czyli usiłowała się okaleczyć, ale jej nie wyszło. Odpowiedzialność za to ryzyko, które podjęła, spada niestety na oprawców, ponieważ ona mogła źle skalkulować, ale oprawcy zmusili ją do tej próby.
Rafał Ziemkiewicz: Czy ten raport nie mógł być napisany od razu, bez miliona złotych wynagrodzenia wypłaconemu posłom za udział w tej komisji. Przecież tam nie ma niczego nowego, czego nie widzielibyśmy trzy lata temu. Jedynym, co komisja stwierdziła, jest sprawa organizacyjna: Czy premier miał prawo powołać zespół międzyresortowy?
Zuzanna Dąbrowska: Od komisji, która badała sprawę Rywina, która miała swój sens polityczno-cywilzacyjny, bo nagle się różne rzeczy odkrywały przed oczami zdziwionej publiczności - od czasu tej komisji wszystkie pozostałe - w różnym procencie - można nazwać kabaretowymi.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA