fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

List otwarty publicystów „Rzeczpospolitej” do Grzegorza Hajdarowicza

W Sieci Opinii
Publicyści i komentatorzy „Rzeczpospolitej” oraz „Uważam Rze” w liście otwartym do nowego właściciela wydawnictwa Presspublica stają murem za Pawłem Lisickim
Szanowny Panie!
Mamy nadzieję, że przejęcie kontroli nad Presspubliką przez jednego i — co ważne – krajowego właściciela przyczyni się do rozwoju naszej firmy i wydawanych przez nią czasopism. Jednak, w związku z Pańskim oświadczeniem na temat przyszłości „Rzeczpospolitej” i wobec licznych enuncjacji medialnych dotyczących losów naszej gazety i ewentualnych zmian kadrowych:
1. Wyrażamy głębokie przekonanie, że tylko osoba Pawła Lisickiego na stanowiskach redaktora naczelnego dziennika „Rzeczpospolita” i tygodnika „Uważam Rze”, gwarantuje niezależność obu tytułów od nacisków politycznych i ich pomyślny rozwój biznesowy.
2. Jesteśmy głęboko przekonani, że połączenie stanowisk redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej i „Uważam Rze” w osobie Pawła Lisickiego umożliwiło sukces tego pisma, które w bezprecedensowo szybkim czasie zdobyło przewodnictwo w rankingach sprzedaży tygodników.
3. Zwracamy uwagę, że „Rzeczpospolita” pod kierownictwem Pawła Lisickiego stała się ważnym i ciekawym forum wymiany poglądów politycznych, społecznych i ekonomicznych, ożywiając przez to debatę publiczną w Polsce.
Z wyrazami szacunku
Publicyści i komentatorzy polityczni „Rzeczpospolitej” oraz „Uważam Rze”:
Paweł Bravo,
Krzysztof Feusette,
Piotr Gociek,
Piotr Gursztyn,
Igor Janke,
Michał Karnowski,
Piotr Semka,
Małgorzata Subotić,
Michał Szułdrzyński,
Bronisław Wildstein,
Piotr Zaremba,
Dominik Zdort,
Rafał Ziemkiewicz,
Beata Zubowicz 
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA