fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Turystyka

O NAS

Szanowni Państwo,

Portal Turystyka.rp.pl poświęcony jest szeroko pojętej branży turystycznej. Jego celem jest dostarczanie profesjonalnie przygotowanych, ciekawych i różnorodnych informacji o polskim i zagranicznym rynku turystycznym oraz działających na nim firmach.

Chcemy pełnić rolę głosu polskiej turystyki. Chcemy popularyzować najlepsze wzorce i najciekawsze doświadczenia we wszystkich jej segmentach. Inicjować dyskusje, przekazywać komentarze. Chcemy przybliżać problemy środowiska zajmującego się turystyką wszystkim zainteresowanym: ludziom pracującym w branży, klientom oraz przedstawicielom administracji państwowej i samorządowej.

Mamy nadzieję docierać do wszystkich podmiotów, które działają na rynku turystycznym - od największych firm touroperatorskich, poprzez sieci hoteli, linie lotnicze, lotniska, przewoźników autokarowych, promowych i kolejowych, aż po właścicieli pensjonatów i zarządców obiektów turystycznych oraz pracowników i studentów kierunków "turystyka" i "hotelarstwo".

Portal Turystyka.rp.pl jest częścią wydawnictwa Presspublica, wydawcy dziennika "Rzeczpospolita", "Gazety Giełdy Parkiet" i "Życia Warszawy". Wśród autorów serwisu znajdują się doświadczeni dziennikarze działów: ekonomia, prawo, kraj, "Życie Warszawy", "Parkiet", korespondenci krajowi i zagraniczni "Rzeczpospolitej".

Zapraszamy do współpracy - dzielenia się z nami informacjami, sygnalizowania problemów, wyrażania opinii.

Filip Frydrykiewicz,

redaktor portalu

turystyka@rp.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Użytkownicy wchodzący na witrynę Turystyka.rp.pl i korzystający z udostępnionych w nim treści akceptują tym samym obowiązujące w serwisie zasady ochrony danych.

Energianews.pl ogranicza zbieranie informacji o swoich użytkownikach do niezbędnego minimum gwarantującego skuteczne zarządzanie serwisem. Turystyka.rp.pl w żaden sposób nie wykorzystuje informacji o adresach IP, z których łączą się użytkownicy. Wyjątkiem od tej zasady może być analiza naruszeń bezpieczeństwa serwisu.

Witryna Turystyka.rp.pl może zapisywać w przeglądarce użytkownika pliki cookies. Informacje zebrane w ten sposób mogą posłużyć wyłącznie do sporządzania statystyk dotyczących serwisu. Zestawienia takie - nie zawierające jakichkolwiek danych o poszczególnych użytkownikach - mogą być udostępniane organizacjom trzecim, przede wszystkim w celach marketingowych. W czasie korzystania z serwisu Turystyka.rp.pl użytkownik może zostać poproszony o podanie swoich danych osobowych. Od ich uzyskania może być uzależniona możliwość korzystania z niektórych funkcjonalności serwisu. Szczegółowe zasady publikowania m.in. komentarzy zostaną określone w momencie udostępnienia takich funkcjonalności.

Żadne informacje mogące w jakikolwiek sposób zidentyfikować użytkownika serwisu Turystyka.rp.pl nie są ujawniane osobom, firmom i organizacjom trzecim. Zasada ta nie dotyczy organów wymiaru sprawiedliwości.

Presspublica Sp.z o.o

Prosta Office Center

ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa

NIP.: 522-010-36-73

Krajowy Rejestr Sądowy -

Rejestr Przedsiębiorców prowadzony przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy

Sąd Gospodarczy XII

Wydział Rejestrowy

Numer KRS 0000134482

Kapitał Zakładowy: 8.740.000,00 PLN

Tel. (+48 22) 46-30 + numer wewnętrzny

Faks (+48 22) 628-05-88 lub 653-00-0

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA