fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Piątek - Czyja to kochanka? ****

PAT
Scenarzysta i reżyser Francis Weber (m.in. „Zabawka", „Kolacja dla palantów", „Plotka") od lat bawi widzów nie tylko we Francji.
Jego pomysły kupowało też Hollywood, pozwalając mu zrealizować remake własnych tytułów w amerykańskich realiach. Jego humor jest prosty, ale nigdy prostacki, a największym atutem aktorzy – zazwyczaj bardzo kontrastowi, opierający się na klasycznym przeciwstawieniu charakterów i ich stopniowej, odwrotnej ewolucji. Konfrontację postaci silnej, skutecznej w działaniu pełnym premedytacji z naiwniakiem i nieudacznikiem przejmującym w końcu reguły gry i odnoszącym finałowy sukces.
Tak jest również w „Czyja to kochanka?", przy okazji wykpiwającym szum wokół celebrities. Bogatego przedsiębiorcę paparazzi przyłapuje na ulicy z kochanką topmodelką. Żona, do której należy znaczna część majątku, grozi rozwodem. Ale na feralnym zdjęciu znalazł się także przypadkowy przechodzień. Adwokat milionera odnajduje go. To parkingowy eleganckiej restauracji, który bez entuzjazmu (kocha się bez wzajemności we właścicielce księgarni) zgadza się udawać kochanka topmodelki. By kamuflaż był całkowity, ona musi zamieszkać w jego skromnym mieszkanku. Taka sytuacja pociąga za sobą zabawny ciąg komplikacji i nieporozumień.
20.25 | TVP 1 | Komedia, Francja, Włochy, Belgia 2006
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA