fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Wygraj książkę "Sztuka operatorska. Cinematography"

materiały prasowe
"Sztuka operatorska. Cinematography" to klasyczny, zręcznie napisany przewodnik rzemiosła i artyzmu sztuki operatorskiej dla operatorów i reżyserów. Dla naszych czytelników mamy dwie książki.
Autorem książki jest ceniony filmowiec - Blain Brown - reżyser, operator i scenarzysta, który jest również autorem podręcznika "Światło w filmie".
Książka wprowadza w dziedzinę filmowania i sztuki operatorskiej zarówno w środowisku filmowym, jak i video, HD czy w każdym innym formacie realizacji obrazu.
Obowiązki autora obrazu mają naturę techniczną, podczas gdy zadaniem reżysera jest przestrzeganie scenariusza i odpowiednie prowadzenie aktorów, niemniej pomiędzy tymi skrajnościami podstawę pracy zarówno dla reżysera, jak i operatora stanowi opowiadanie obrazem.
Właśnie ten wspólny element sprawia, że kreatywna współpraca między reżyserem a operatorem jest niezwykle ważna. Jednym z głównych założeń tej książki jest podjęcie dyskusji o tym, co reżyser musi wiedzieć o kamerze, a także co operator winien wiedzieć o pracy reżysera.
Więcej na www.w-wm.pl
KONKURS
Dla naszych czytelników mamy dwie książki "Sztuka operatorska. Cinematography".
Aby je wygrać, wyślij w czwartek (20 listopada) esemes o treści ZW.02.Imię Nazwisko + ADRES WYSYŁKI na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).
Wygrywa co drugi esemes nadesłany na dany kod w godz. 18.00 - 19.00 w dniu 20 listopada do momentu wyczerpania puli nagród (album wyślemy na wskazany w esemesie adres, informacja o wygranej znajdzie się w esemesie zwrotnym).
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA