fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

„Zagraj na Audioriver" już po raz piąty

Audioriver 2013; fot. Robert Causari
materiały prasowe
Rusza kolejna edycja konkursu, w którym do wygrania jest występ na Audioriver - największym polskim festiwalu z alternatywną elektroniką.
Konkurs przeznaczony dla DJ-ów i producentów wszystkich odmian muzyki elektronicznej odbędzie się po raz szósty. „Już od 2009 roku wspieramy zdolnych i zwykle nieodkrytych jeszcze artystów, dając im wyjątkową szansę zaistnienia wśród szerszej publiczności." – mówi rzecznik prasowy festiwalu, Łukasz Napora. „Przed rokiem otrzymaliśmy ponad 100 zgłoszeń, więc zapotrzebowanie i zainteresowanie jest ogromne."
Aby wziąć udział w rywalizacji, należy do 8 lipca 2014, za pośrednictwem serwisu Muzzo.pl, zgłosić set, live act lub sześć autorskich produkcji. Do 14 lipca jury złożone z przedstawicieli portalu oraz organizatorów Audioriver wyłoni dwóch zwycięzców, którzy w dniach 25-26 lipca otrzymają możliwość występu na Independent Market Stage oraz nocleg i transport na wydarzenie.
Występy laureatów konkursu towarzyszyć będą Targom Muzycznym Audioriver, na których zaprezentują się firmy i organizacje związane ze sceną alternatywną. Wydarzenie to już od pięciu lat odbywa się w ciągu dnia na rynku Starego Miasta w Płocku, rokrocznie przyciągając tysiące osób.
Szczegóły i regulamin konkursu znajdziesz na www.audioriver.muzzo.pl.
Dziewiąta edycja Audioriver odbędzie się w dniach 25-27 lipca 2014 r.
Więcej informacji na www.audioriver.pl
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA