Reklama

Obowiązują od 22 lutego 2008

Aktualizacja: 22.02.2008 06:45 Publikacja: 22.02.2008 00:20

WIEŚ: POMOC FINANSOWA

rozporządzenia ministra rolnictwa i rozwoju wsi o warunkach i trybie przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach dwóch działań – „Działania informacyjne i promocyjne” oraz „Uczestnictwo rolników w systemach jakości żywności” – objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 (DzU nr 20, poz. 118 i poz. 119)

WWÓZ ROŚLIN

w wykazie punktów wwozu, przez które można wprowadzać do Polski bezpośrednio z państw trzecich rośliny, produkty roślinne lub przedmioty, zaszła jedna zmiana: zamiast stacji kolejowej Małaszewicze jest stacja Kobylany (DzU nr 20, poz. 120)

SĄDY

Reklama
Reklama

minister sprawiedliwości określił: organizację, sposób i tryb przeprowadzania konkursu na stanowiska dyrektora albo kierownika finansowego sądu, skład komisji konkursowej, zakres informacji udostępnianych kandydatowi i sposób ich udostępniania (DzU nr 20, poz. 121)

POLICJA

zmienione 23 stycznia rozporządzenie ministra spraw wewnętrznych i administracji w sprawie sposobu dokumentowania prowadzonej przez policję kontroli operacyjnej, przechowywania i przekazywania wniosków, zarządzeń i materiałów uzyskanych podczas stosowania tej kontroli, a także przetwarzania i niszczenia tych materiałów (DzU nr 20, poz. 122)

STRAŻ POŻARNA

kolejne jego rozporządzenie poświęcone jest warunkom przyznawania wyróżnień strażakom Państwowej Straży Pożarnej (DzU nr 20, poz. 123)

Krajowy System e-Faktur (KSeF)
Pierwsze kroki w KSeF. Poradnik „Rzeczpospolitej” dla małych przedsiębiorców
Praca, Emerytury i renty
Zmiany w wypłatach 800 plus w lutym 2026. ZUS rozpoczyna przyjmowanie wniosków
Prawo dla Ciebie
„Rzadko spotykane, dziś wracają na szczyt”. Jest najnowszy ranking imion
Prawo karne
Prezydent Karol Nawrocki ułaskawił trzy osoby
Praca, Emerytury i renty
Nowa legitymacja emeryta-rencisty. Czy starą trzeba wymienić?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama