fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory samorządowe

Jarosław Kaczyński: W Polsce trwa wojna totalna. Nie chcemy jej

Twitter/PiS
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas spotkania z wyborcami w Siedlcach powiedział, że opozycja wypowiedziała jego partii wojnę totalną, której politycy PiS nie chcę prowadzić.

W Siedlcach prezes PiS wsparł kandydata swojej partii, Karola Tchórzewskiego w wyborach na prezydenta miasta.

Jarosław Kaczyński mówił o możliwej współpracy ponad podziałami partyjnymi, jednak podkreślił, że obecnie w Polsce trwa wojna totalna. 

- Wojna totalna, którą nam wypowiedziała opozycja. My wojny totalnej nie chcemy. My chcemy zgody, współpracy. My chcemy tego wspólnego celu. Tego wspólnego celu, o którym mówiłem. Właśnie tych równych pensji. Polski, która niczym nie ustępuje państwom, które są na zachód od naszych granic - mówił prezes PiS.

Kaczyński mówił także o celu, jaki sobie jego partia postawiła. - To jest nasz wielki cel - Polska zamożna, bogata, prawdziwie europejska, także w portfelach europejska, ale jednocześnie Polska naprawdę równych szans - powiedział.

- Poprzednia władza była władzą klientystyczną, która była gotowa się na wszystko godzić w imię kariery jednego czy dwóch ludzi. Bo tak naprawdę o to chodziło. Międzynarodowej kariery. Nie będę tutaj wymieniał nazwisk, bo nawet nie warto - kontynuował.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA