fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Nowy partner współpracujący w Jedwabny & Brzozowska Legal

Od listopada 2017 r. do grona partnerów współpracujących w kancelarii Jedwabny & Brzozowska Legal dołączyła Beata Barwińska.

Beata Barwińska jest adwokatem z ponad 20 letnim doświadczeniem, ekspertką w zakresie finansowania projektów akwizycyjnych oraz emisji obligacji. W kancelarii Jedwabny & Brzozowska Legal będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój praktyki acquisition finance i corporate finance.

Beata karierę zawodową rozpoczęła w departamencie korporacyjnym kancelarii Wardyński i Wspólnicy. Współpracowała z czołowymi międzynarodowymi kancelariami, takimi jak Linklaters, gdzie doradzała klientom w wielu programach emisji obligacji oraz Weil Gotshal & Manges gdzie była członkiem zespołu finansowań doradzając klientom korporacyjnym, funduszom private equity w zakresie finansowania projektów akwizycyjnych oraz deweloperskich. Przed dołączeniem do kancelarii Jedwabny & Brzozowska Legal pełniła funkcję Counsel w kancelarii CMS, gdzie doradzała klientom głównie w transakcjach fuzji i przejęć oraz finansowań akwizycyjnych, restrukturyzacjach finansowania oraz emisji obligacji, a także instytucjom oferującym finansowania typu mezzanine.

Bardzo się cieszę, że dołączyłam do kancelarii Jedwabny & Brzozowska Legal, która specjalizuje się

w finansowaniu projektów inwestycyjnych i infrastruktury. Przez całą moją karierę miałam okazję realizować znaczące przedsięwzięcia dla banków, funduszy private-equity i kluczowych klientów korporacyjnych. Wierzę, że wspólnie z kancelarią Jedwabny & Brzozowska Legal będziemy pracować nad dalszym dynamicznym rozwojem praktyki finansowania fuzji i przejęć oraz doradztwa korporacyjnego – mówi Beata Barwińska.

Kancelaria rozwija się bardzo dynamicznie. Obecnie realizujemy wiele projektów i spodziewamy się, że rynek deweloperski, który przeżywa swój najlepszy okres od wielu lat, a także założenia związane z realizacją znaczącej liczby przedsięwzięć w formule PPP do roku 2020, będą miały wpływ na zapotrzebowanie na wysokiej klasy doradztwo prawne związane z finasowaniem projektów wszelkiego typu. Jestem przekonany, że wspólnie z Beatą Barwińską będziemy mogli zaoferować klientom w pełni kompleksową obsługę w tym obszarze – mówi Tomasz Jedwabny, partner w kancelarii Jedwabny & Brzozowska Legal i jej współzałożyciel.

Adwokat Beata Barwińska ukończyła Uniwersytet Łódzki. Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz rosyjskim. W czasie wolnym jest przede wszystkim mamą dwójki dzieci, zapaloną biegaczką i miłośniczką podróży.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA