fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Patryk Galicki został wspólnikiem CDZ

Patryk Galicki
materiały prasowe
Patryk Galicki został nowym wspólnikiem kierującym praktyką nieruchomości i inwestycji budowlanych w Kancelarii Chajec, Don-Siemion & Żyto.

Mecenas Galicki jest radcą prawnym specjalizującym się w transakcjach na rynku nieruchomości, finansowaniu i refinansowaniu inwestycji oraz procesach restrukturyzacyjnych. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie doradztwa międzynarodowym funduszom inwestycyjnym i private equity, polskim i zagranicznym inwestorom oraz instytucjom finansowym. Realizował liczne wielomilionowe projekty o zasięgu międzynarodowym i krajowym.

"Cieszę się, że Patryk Galicki dołączył do CDZ. Jestem przekonany, że jego doświadczenie i znajomość rynku przyczynią się do dalszego wzrostu naszej praktyki. Znajdujemy szczególną synergię w transakcjach nieruchomościowych dla funduszy inwestycyjnych" – powiedział Andrzej Chajec, wspólnik zarządzający CDZ.

Przed dołączeniem do CDZ, Patryk Galicki praktykował w wiodących międzynarodowych kancelariach, gdzie m.in. kierował praktyką prawa nieruchomości oraz fuzji i przejęć. Od wielu lat jest wyróżniany przez prestiżowe międzynarodowe rankingi jako jeden z wiodących polskich prawników w zakresie transakcji nieruchomościowych, prawa budowlanego i korporacyjnego.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA