fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria DWF Poland zatrudniła 18 prawników reprezentujących 8 specjalizacji

Adobe Stock
Kancelaria DWF Poland w okresie od czerwca do października bieżącego roku powiększyła swój zespół o 18 prawniczek i prawników reprezentujących 8 specjalizacji. Skala rekrutacji jest związana z długofalowymi planami rozwoju, obejmującymi świadczenie kompleksowych, podstawowych i powiązanych usług dla biznesu w Polsce.

Największe wzmocnienia dotyczą departamentów Rozwiązywania Sporów i Arbitrażu, Prawa Własności Intelektualnej, Prawa Korporacyjnego, M&A i Rynków Kapitałowych, Prawa Nieruchomości oraz Prawa Ochrony Środowiska.

Do departamentu Prawa Własności Intelektualnej dołączyły trzy prawniczki - Marta Wysokińska jako Counsel oraz Anna Kida i Marta Botiuk-Filip jako Junior Associates.

Departament Rozwiązywania Sporów i Arbitrażu powiększył się o dwóch prawników oraz dwie prawniczki - Patryk Polek jako Junior Associate oraz Jan Gąsiorowski, Karolina Król oraz Dominika Sarek jako Staff Lawyers.

Krzysztof Jagiełło jako Senior Associate oraz Patrycja Figuła i Kamil Wiater jako Staff Lawyers wzmocnią praktykę Prawa Korporacyjnego, M&A i Rynków Kapitałowych.

Departament Nieruchomości zasiliła Katarzyna Dębińska-Pietrzyk na stanowisku Local Partner oraz Patrick Koźliczak i Bartosz Boenigk na stanowiskach Junior Associate.

Wzmocnione zostały również departament Bankowości i Finansów, do którego dołączył Tomasz Kaczmarek jako Local Partner oraz Michał Torończak jako Senior Associate, a także departament Prawa Ochrony Środowiska, do którego na stanowisko Counsel dołączył Marcin Oszczak.

Departament Prawa Ubezpieczeń wzmocniony został przez Pawła Stykowskiego na stanowisku Local Partner, a departament Energetyki, zasiliła Joanna Derlikiewicz jako Staff Lawyer.

- Mamy bardzo ambitne plany w zakresie rozwoju na polskim rynku i nasze niedawne rekrutacje są tego czytelnym dowodem – pozyskujemy wyróżniających się ekspertów w interesujących nas obszarach. W tej chwili zespół DWF Poland liczy 100 osób, a nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Jestem dumny, że mogę stać na czele tak wspaniałego zespołu i w swojej roli przyczyniać się do rozwoju grupy DWF na polskim i regionalnym rynku – powiedział Michał Pawłowski, Partner Zarządzający DWF Poland.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA