fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria CDZ zmienia siedzibę na budynek Park Avenue

materiały prasowe
Od 1 kwietnia 2019 roku, główne biuro kancelarii Chajec, Don-Siemion & Żyto mieści się w prestiżowym budynku Park Avenue przy ul. Wspólnej 70 w centrum Warszawy.

„Jednym z najważniejszych aspektów, który braliśmy pod uwagę przy wyborze lokalizacji nowego biura była jego atrakcyjność z perspektywy klientów oraz pracowników. Wybraliśmy Park Avenue ze względu na doskonałą dostępność komunikacyjną, położenie w samym centrum biznesowym Warszawy oraz nowoczesną przestrzeń biurową. Jesteśmy przekonani, że nowe biuro będzie dla klientów komfortowym miejscem do spotkań zaś dla pracowników wygodnym miejscem do pracy i dzięki temu przyczyni się do dalszego rozwoju kancelarii" – powiedział Andrzej Chajec, Wspólnik Zarządzający CDZ.

CDZ oferuje nie tylko pojętą obsługę prawną lecz prawno-biznesowe rozwiązania dla biznesu. Podejście kancelarii jest elastyczne i skuteczne. Nie marnuje czasu ani pieniędzy klientów na teoretyzowanie czy kanoniczne interpretowanie prawa.

CDZ doradza w zakładaniu i prowadzeniu biznesu. Doradza przy transakcjach (M&A, private equity, nieruchomości, rynki kapitałowe) wraz z pozyskiwaniem finansowania. Zajmuje się sprawami korporacyjnymi i handlowymi, wprowadza na polski rynek podmioty zagraniczne, rozwiązuje konflikty i dostosowuje procedury do nowych aktów prawnych. Pomaga klientom w sprawach pracowniczych, wdraża nowe technologie oraz nawiązuje nowe partnerstwa.

W ramach członkostwa w międzynarodowej sieci kancelarii prawnych INTERLAW doradza przy transgranicznych projektach, pracując w zintegrowanych zespołach z ponad 100 jurysdykcji.

Praca CDZ jest ceniona na arenie międzynarodowej. Co roku, CDZ i jej prawnicy są wysoko rekomendowani przez The Legal 500 EMEA, Chambers Europe oraz IFLR1000.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA