fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria KKLW doradcą w procesie konsolidacji i ekspansji Szumisie

Kancelaria KKLW doradzała jednemu z najbardziej znanych polskich startup-ów Szumisie sp. z o.o. w prowadzonym w kilku jurysdykcjach projekcie konsolidacji działalności oraz ekspansji na rynki zagraniczne.

Projekt obejmował m.in. doradztwo przy integracji działalności Spółki z działalnością jej niemieckiego partnera prowadzącego sprzedaż produktów Spółki na rynkach europejskich, w tym w negocjacjach i podpisaniu umowy inwestycyjnej. Kancelaria doradzała również przy utworzeniu międzynarodowej struktury holdingowej.

Spółka Szumisie jest producentem szumiących misiów sprzedawanych pod nazwą „Szumisie" oraz „myHummy". Istnieje od 2015 roku, lecz mimo krótkiej działalności jej produkty dostępne są obecnie w ponad dwudziestu krajach świata. W 2017 roku, w konkursie Przedsiębiorca Roku organizowanym przez EY, spółka Szumisie zwyciężyła w kategorii nowy biznes. W tym samym roku, w konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion" organizowanym przez PwC spółka Szumisie zwyciężyła w kategorii „Debiutant na rynkach zagranicznych".

Projekt prowadził Mariusz Domagała, Senior Associate przy wsparciu Krzysztofa Łyszyka, Partnera KKLW.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA