fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telekomunikacja i IT

Arcus Security

Firmy i urzędy nie mają kontroli nad sprzętem drukującym oraz nad jego użytkownikami. W efekcie nie wiedzą, kto i co kopiował, drukował oraz skanował. To szczególnie ważne w takich organizacjach jak sądy, prokuratury, ale również instytucje finansowe i wiele innych, które mają do czynienia z ogromną liczbą danych wrażliwych. Bezpieczeństwo druku to sprawa, której nie można bagatelizować.

Arcus Security to najnowsze rozwiązanie Arcus S.A. oparte na drukarkach laserowych Kyocera, urządzeniach wielofunkcyjnych Kyocera i systemie kontroli przepływu dokumentów MyQ. Takie unikalne połączenie nowoczesnych technologii pozwala wejść na zupełnie nowy poziom bezpieczeństwa danych. Innowacyjna funkcja archiwizacji prac pozwala na całkowite przejęcie kontroli nad wszystkimi dokumentami. Arcus Security uniemożliwia wykonanie jakiegokolwiek wydruku, skanu czy kopii bez pozostawienia śladu w systemie. Teraz możesz podejrzeć wszystkie dokumenty i mieć 100 proc. pewności, kto, co, kiedy i w jaki sposób przetworzył.

Arcus Security zwiększa poziom bezpieczeństwa również na etapie autoryzacji użytkowników. Teraz sama kradzież np. karty zbliżeniowej nie wystarczy do korzystania z urządzeń. Dzięki autoryzacji dwuetapowej masz gwarancję, że dostęp do funkcji przetwarzania dokumentów będą miały tylko osoby upoważnione. Po wstępnym zalogowaniu użytkownik musi potwierdzić swoją tożsamość za pomocą PIN lub przez wpisanie hasła.

Funkcjonalności:

Autoryzacja użytkowników.

Nie pozwól, by każdy mógł podejść do urządzenia i skopiować dowolne dokumenty. Dzięki Arcus Security to Ty decydujesz, kto może kopiować, a kto tylko drukować lub skanować.

Identyfikacja zadanych prac.

Przejmij pełną kontrolę nad tym, kto i co drukuje. Tylko pełne dane dotyczące właściciela pracy pozwolą zlokalizować ewentualne źródło wycieku danych.

Archiwizacja wszystkich prac.

Podejrzewasz, że ktoś wynosi poufne dokumenty? Teraz dzięki Arcus Security masz dostęp do wszystkich dokumentów przetwarzanych przez użytkowników. Przejrzyj dokumenty, które skanował, drukował i kopiował każdy użytkownik, i dowiedz się, kto mógł stanowić źródło wycieku.

Alerty o dokumentach zawierających słowa kluczowe.

Dokumenty dotyczące danej sprawy muszą być wyjątkowo chronione? Dzięki Arcus Security możesz natychmiast wiedzieć, jeśli którykolwiek z użytkowników przetworzy dokument zawierający podane przez Ciebie słowo kluczowe. Od razu otrzymasz e-mail z informacją kto, kiedy i co zrobił z interesującym cię dokumentem, oraz w dowolnym momencie możesz sprawdzić jego treść.

Szyfrowanie danych.

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa sieciowego i uniemożliwienia przechwycenia przetwarzanych informacji na poziomie sieci teleinformatycznej komunikacja pomiędzy wszystkimi komponentami systemu może być szyfrowana.

Artykuł powstał we współpracy z:  oraz  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA