Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 11.08.2016 13:25 Publikacja: 11.08.2016 13:00
Hugh Grosvenor, hrabia Westminsteru.
Foto: wikipedia
Chodzi o Hugh Grosvenor'a hrabiego Westminsteru i dziedzica fortuny zmarłego we wtorek w wieku 64 lat Geralda Cavendisha Grosvenor'a. Ojciec Hugh był przez lata najbogatszym obywatelem Zjednoczonego Królestwa. Jego firma developerska Grosvenor Group posiadała aktywa warte 19 mld dol. Majątek samego Grosvenor'a z rodziną Bloomberg oceniał w minionym roku na 12,3 mld dol.
Dziś agencja podała, że syn zmarłego króla wyspiarskich nieruchomości stał się najmłodszym miliarderem świata. Ma hektary ziemi i nieruchomości w najdroższych miejscach Londynu - London's Belgravia, Mayfair a także wiejskie siedziby i oczywiście udziały w wartej 19 mld dol. firmie.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Pół roku po zmianie lokatora Białego Domu nietrudno o przekonanie, że do listy gospodarczych plag, jakimi dobry...
Zastanawiam się, co poza interwencją sił nadprzyrodzonych – i pogody – może zmusić nas do zdjęcia nogi z gazu.
Zastanawiam się, co poza interwencją sił nadprzyrodzonych – i pogody – może zmusić nas do zdjęcia nogi z gazu.
W związku z atakiem rosyjskich dronów na fabrykę Grupy Barlinek w Winnicy, zwracamy się do władz Polski z apelem...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Gra, którą stosuje w sprawie ceł Donald Trump, zbliża się do rozstrzygnięcia. Stawką w tej grze jest sytuacja go...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas