Reklama

Rozmowy Bayera o ugodzie spowolnione. Winien wirus

Rozmowy Bayera o ugodzie z prawnikami reprezentującymi ofiary stosowania w USA środka chwastobójczego z glifozatem uległy spowolnieniu z powodu pandemii — powiedział „Handelsblattowi” prezes z Leverkusen

Publikacja: 04.04.2020 15:12

Rozmowy Bayera o ugodzie spowolnione. Winien wirus

Foto: Bloomberg

- Chodzi o to, że obecnie nie można spotykać się osobiście na rozmowy. To wszystko zwolniło tempo negocjacji — poinformował w wywiadzie Werner Baumann. Powtórzył swe słowa z końca lutego, że nie jest pod presją czasu, by doprowadzić do ugody i nie przedstawi harmonogramu dojścia ani terminu.

Mediator Ken Feinberg wyznaczony przez sąd w USA powiedział w marcu Reuterowi, że rozmowy uległy zwolnieniu z powodu pandemii.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Biznes
Co dalej z prezesem UKE? Zanosi się na bezkrólewie
Biznes
Antydronowa gorączka, porozumienie ws. TikToka i chińskie elektryki z UE
Biznes
Polska wstrzymuje eksport z Chin, PGZ z licencją na amunicję 155 mm
Biznes
Politechnika Warszawska sprzedaje technologie
Biznes
Mercedes-Benz chce zarejestrować markę w Rosji. Dlaczego robi to teraz?
Reklama
Reklama