fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Wyjątkowy szczeniak Narwal. Ma dodatkowy ogon na głowie

Facebook/Rochelle Steffen
W amerykańskim stanie Missouri na świat przyszedł wyjątkowy szczeniak. Uratowany przez Rochelle Steffen pies ma na głowie dodatkowy ogon.

Rochelle Steffen jest założycielką schroniska dla wyjątkowych psów w mieście Jackson. Trafiają do niej zwierzęta, które mają deformacje, rozszczepy podniebienia i urazy.

- Nasza specjalizacja jest wyjątkowa. Przyjmujemy te, które bez nas umrą - tłumaczy.

Tym razem pod opiekę Steffen trafił naprawdę wyjątkowy szczeniak. - Widzieliśmy kilka psów z dodatkowymi elementami, ale nigdy w ten sposób - mówi.

Początkowo kobieta chciała nazwać psa Wipers (wycieraczki - eng)., ale okazało się, że ogon na głowie się nie rusza. - Jedna z moich przyjaciółek zasugerowała mi, bym go nazwała Narwal.

Pies został przebadany przez weterynarza. Okazało się, że w ogonie nie ma kości. Wydaje się, że nie sprawie on szczeniakowi jakichkolwiek trudności. 

- W tym momencie około 17 tys. osób chce go adoptować - mówi Steffen. 

Pies pozostanie pod opieką kobiety przez co najmniej dwa miesiące. W tym czasie będzie chciała sprawdzić, czy dodatkowy ogon nie przeszkadza Narwalowi w normalnym funkcjonowaniu. Po tym czasie trafi do nowego domu.

Źródło: Buzzfeed
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA