fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Andrew Leaitherland: nie tylko prawnicy mają szansę na awans w kancelarii

123RF
Jesteśmy otwarci na pomysły młodych ludzi, niezależnie od tego, jak wysoko są w hierarchii firmy – zapewnia Andrew Leaitherland, partner zarządzający firmą prawniczą DWF.

Co oznacza dziś bycie innowacyjną firmą prawniczą?

To kwestia pewnej kultury innowacyjności w firmie i promowania nowoczesnych rozwiązań, które tworzą sami pracownicy. Warto przy tym odejść od sztywnej wewnątrzfirmowej hierarchii. Przecież na pomysły lepszej organizacji pracy czy zastosowania rozwiązań technologicznych mogą wpadać młodzi pracownicy, a nie tylko ci doświadczeni. My właśnie tak staramy się działać. Jeśli tylko pomysły takich młodych pracowników dają się zastosować w praktyce i przynieść rozwiązania biznesowe dla naszych klientów – chętnie je akceptujemy i wdrażamy.

Czy to oznacza, że zatrudnilibyście takie osoby jak Joshua Browder, nastolatka, który opracował aplikację pozwalającą na podważanie nieprawidłowo wystawionych mandatów?

Gdyby tylko przyniosło to wymierną korzyść klientom – rozważylibyśmy zaangażowanie takich osób. Ta konkretna aplikacja jest przykładem usługi powtarzalnej, eliminującej udział prawnika. Takie pr...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA