Reklama
Rozwiń

Praca idealna? Sklep dobrze zapłaci za jedzenie deserów

Brytyjska firma szuka testera deserów. Chce płacić podwójna stawkę minimalną każdemu kto zechce objadać się nowymi smakami, zanim trafią do supermarketów.

Publikacja: 30.08.2019 11:43

Praca idealna? Sklep dobrze zapłaci za jedzenie deserów

Foto: Adobe Stock

ula

Pots & Co - producent deserów oraz dostawca czekoladowych puddingów do wielu brytyjskich supermarketów - szuka prawdziwego miłośnika czekolady. Tester ma próbować wszystkie wszystkie desery produkowane przez Pots & Co. Praca jest na trzy miesiące. I przez ten czas pracownik będzie się objadał deserami o smaku solonego karmelu, truskawek, czekolady z pomarańczami, czy malin z wanilią, a także wielu innych.

Wynagrodzenie też jest atrakcyjne. Firma oferuje 15 funtów za godzinę i możliwość współudziału w opracowaniu nowych smaków - informuje dziennik "The Mirror".

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Poszukiwanie pracy
To jest już rynek pracodawcy. Kandydaci szturmują oferty
Poszukiwanie pracy
Fala zwolnień pogorszyła nastroje pracowników
Poszukiwanie pracy
Więcej firm chce zatrudniać niż zwalniać
Poszukiwanie pracy
Startuje Program Kariera - szansa na elitarne płatne praktyki
Poszukiwanie pracy
Nie wystarczy znaleźć i zrekrutować dobrego kandydata