fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Po godzinach

Pracownia Liderów Prawa - nowa edycja programu

www.ms.gov.pl
Rusza rekrutacja do drugiej edycji prestiżowego projektu edukacyjnego pod patronatem Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro.

W związku z sukcesem pierwszej edycji Pracowni Liderów Prawa, Instytut Wymiaru Sprawiedliwości rozpoczyna rekrutację do kolejnej edycji projektu.

Kandydaci otrzymują szeroki wachlarz możliwości. Mogą starać się o udział nie tylko w Programie Głównym, będącym kontynuacją pierwszej edycji projektu, lecz również w Programie Student (dla studentów pierwszego i drugiego roku) oraz w Programie Praw Człowieka, przeprowadzanym z Departamentem Współpracy Międzynarodowej i Praw Człowieka Ministerstwa Sprawiedliwości.

Zastosowany model nauczania zakłada nowoczesną formę kształcenia prawników. Przewiduje wiele zajęć teoretycznych, praktycznych i warsztatowych, podczas których liderzy życia publicznego, wolnych zawodów prawniczych, gospodarki i organizacji społecznych będą dzielić się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, wzmacniając ich kompetencje i przygotowując do współczesnych wyzwań.

Zajęcia w ramach Pracowni Liderów Prawa będą odbywały się w formie weekendowych zjazdów w ośrodkach szkoleniowych w Warszawie i okolicy.

Pierwszy etap rekrutacji odbywa się poprzez nabór wniosków. Aby wziąć udział w postępowaniu kwalifikacyjnym należy wejść na stronę https://liderzy.iws.org.pl/ i prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy. Przyjmowanie wniosków trwa do końca lipca.

Źródło: Ministerstwo Sprawiedliwości
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA