fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Joanna Mucha: Nie zagłosuję na Schetynę

Twitter/Joanna Mucha
Musimy doprowadzić do takiej zmiany w Platformie, żeby po prostu dać sobie szansę na to, aby wygrać z PiS-em - mówiła posłanka KO Joanna Mucha w "Graffiti" w Polsat News.

Posłanka KO uważa, że podczas kampanii przed wyborami parlamentarnymi Koalicja Obywatelska nie potrafiła przekonać Polaków do swojej wizji Polski - nie tej "po PiS", ale tej za 10-15 lat.

Mucha stwierdziła, że Platforma Obywatelska sprawdziła dwa warianty - start samodzielny i w bloku i w obydwu wariantach przegrała. Dlatego uważa, że elektorat PO oczekuje zmian w partii, zwłaszcza że, o czym Joanna Mucha jest przekonana, wybory parlamentarne można było wygrać.

Posłanka jest też pewna, że dotychczasowy lider PO Grzegorz Schetyna podczas zbliżających się wyborów kierownictwa partii będzie miał kontrkandydatów i ma zamiar zagłosować na rywala Schetyny.

Pytana, kto ponosi odpowiedzialność za przegraną Koalicji Obywatelskiej Mucha odparła: - Elegancja i lojalność wobec kolegów wymaga, żebyśmy rozliczali się w środku, nie w mediach.

Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA