fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

O nas

Nowe "Nieruchomości" w ''Rzeczpospolitej''

Z rynkiem nieruchomości każdy miał do czynienia. Nawet jeśli nie kupował i nie sprzedawał działki czy mieszkania, to je wynajmował albo po prostu użytkował. Bez dachu nad głową, choć brzmi to banalnie, żyć się u nas nie da

Kredyty hipoteczne, dopłaty do mieszkań, remonty, modernizacje, rozbudowy - coraz więcej osób ma do czynienia z inwestycjami na rynku nieruchomości. I tymi małymi, poprawiającymi komfort życia, i tymi większymi, które są robione z myślą o przyszłości swojej i najbliższych.

Na rynku działa też coraz liczniejsza grupa osób, które zdecydowały, że będą żyć z nieruchomości - kupują sprzedają, budują, zarządzają projektami mieszkaniowymi i komercyjnymi, w skali mikro i makro.

Teraz piszemy o nieruchomościach i budownictwie dwa razy w tygodniu - dla wszystkich uczestników i obserwatorów rynku nieruchomości, dla profesjonalistów i indywidualnych inwestorów:

  •  w poniedziałki - prezentujemy tematy budowlane i mieszkaniowe: rynek pierwotny i wtórny, kupno, sprzedaż, wynajem, apartamenty, finansowanie, nieruchomości jako lokata kapitału, wnętrza, budownictwo
  •  w piątki - mówimy o rynku nieruchomości komercyjnych:biura, parki logistyczne, galerie handlowe, inwestycje hotelowe, zarządzanie nieruchomościami, grunty inwestycyjne. 

 Przygotowaliśmy także nową odsłonę branżowego serwisu: nieruchomosci.rp.pl

Zapraszamy do lektury i współpracy!

 

Sprawdź jak wyglądają dodatki o Nieruchomościach w "Rzeczpospolitej"

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA