fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Nieruchomości

Czy pandemia wpłynie na projektowanie mieszkań i osiedli?

Czy doświadczenie pandemii wpłynie na projektowanie mieszkań i osiedli? Jak po koronawirusie będzie wyglądała strategia planistyczna polskich miast? Tego dotyczyła druga z cyklu debat w ramach Real Estate Impactor. Dyskusję poprzedziła prezentacja raportu z badania dotyczącego najważniejszych problemów, jakie dotknęły mieszkańców osiedli w Polsce podczas lockdownu.

Przestrzenie wspólne i rekreacyjne, dobre rozplanowanie mieszkań, brak konieczności przemieszczania się do centrów aglomeracji – te kwestie podczas pandemii nabrały szczególnego znaczenia. Co ważne, będą je uwzględniać w swoich planach deweloperzy i włodarze miast. Jak to będzie wyglądało – o tym dyskutowali Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni, Monika Perekitko, członek zarządu Matexi Polska, Agnieszka Brol-Radzicka, prezes, Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Zbigniew Maćków, architekt, właściciel pracowni projektowej Maćków i Michał Bargielski, socjolog.

Tegoroczna edycja Real Estate Impactor to cykl debat online, które odbywać będą się przez cały sierpień. Zwieńczeniem wydarzenia będzie gala, podczas której wręczone zostaną nagrody dla inwestycji i projektów docenionych przez zespół dziennikarzy "Rzeczpospolitej".

Źródło: reimpactor.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA