fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Atal Bosmańska na gdyńskim Oksywiu

materiały
Sprzedaż 100 mieszkań w kolejnej inwestycji w Trójmieście ogłasza Atal. Ceny zaczynają się od 6,5 tys. zł za metr.

Atal Bosmańska to kameralna inwestycja na gdyńskim Oksywiu. Do oferty, oprócz 100 mieszkań, trafiło siedem lokali usługowych. Mieszkania mają od 36 do 92 mkw. - od dwóch do pięciu pokoi. Część to lokale dwupoziomowe. Deweloper zaplanował przeszklone balkony, a do mieszkań na parterze przynależą ogródki. W hali garażowej będą 72 stanowiska postojowe, a na zewnątrz - 57. Pojawią się też Atal oferuje też komórki lokatorskie. Planowany termin oddania inwestycji to pierwszy kwartał 2022 roku.

Spółka Atal jest obecna w Trójmieście do 2016 roku. - To dla nas niezwykle perspektywiczny rynek, na którym planujemy dalszy rozwój - zapowiada Angelika Kliś, dyrektor zarządzająca ds. sprzedaży i marketingu w spółce Atal. - Bosmańska to nasz najnowszy projekt. Jest idealny dla osób, które chcą mieszkać w kameralnym otoczeniu, ale również blisko miasta. Kompleks podzieliliśmy na ogólnodostępną i prywatną przestrzeń. Od ulicy Bosmańskiej zaplanowaliśmy lokale handlowo-usługowe, natomiast wewnętrzny teren osiedla dostępny jest już wyłącznie dla mieszkańców.

Opowiada, że Atal Bosmańska to proste bryły budynków, panele dekoracyjne kontrastujące z białą elewacją, balkony ze szklanym wypełnieniem - wszystko obok zielonych terenów. - Inwestycja powstaje przy ul. Bosmańskiej, w malowniczym i cichym Oksywiu - zachęcają przedstawiciele dewelopera. - W okolicy jest ogólnodostępny plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące. W zasięgu 15-minutowego spaceru znajduje się również Akademia Marynarki Wojennej oraz sportowe i edukacyjne centrum tej uczelni, w gdzie można skorzystać z biblioteki i basenu. Oksywie ma także łatwy dostęp do pięknej, piaszczystej plaży, nieopodal której zlokalizowana jest Osada Rybacka z zabytkowymi domami rybaków. Dzielnicę Oksywie charakteryzuje rozwinięta infrastruktura handlowa. Zaledwie 15 minut zajmuje dojazd samochodem do Śródmieścia Gdyni – kulturalnego, rozrywkowego i rekreacyjnego centrum miasta.

Atal Bosmańska to niejedyna propozycja Atalu na trójmiejskim rynku. Deweloper oferuje również mieszkania i lokale inwestycyjne w Modern Tower przy ul. Kazimierza Górskiego. Dostępne są także ostatnie, gotowe do odbioru apartamenty w Atal Baltica Towers i lokale usługowe w inwestycji Przystań Letnica.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA