fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Dekpol chce wyjść poza Trójmiasto

materiały prasowe
Na celowniku dewelopera są Warszawa i Wrocław.

Spółka, która w 2018 r. znalazła nabywców na 569 mieszkań, zapowiada ekspansję poza macierzysty rynek trójmiejski. Planowane jest wejście do Warszawy i Wrocławia.

„Przygotowywane są tam nowe inwestycje komercyjne i mieszkaniowe. Posiadany i stale powiększany przez Dekpol bank ziemi zapewni możliwość systematycznego wprowadzania do sprzedaży nowych inwestycji, zarówno w standardzie popularnym, podwyższonym, jak i premium” – czytamy w komunikacie notowanej na GPW firmy.

Dekpol kupił działkę na warszawskiej Woli, gdzie ma powstać budynek hotelowo-biurowy. Na gruncie kupionym we Wrocławiu ma powstać budynek mieszkalno-usługowy. Spółka ma w ofercie mieszkania w podwarszawskim Milanówku dzięki zakupowi tego projektu od Nordic Development.

Dekpol w Trójmieście buduje mieszkania i aparthotele, m.in. luksusowe osiedle Sol Marina z przystanią jachtową. Działalność deweloperska została niedawno wydzielona do odrębnej spółki. Dekpol jest również generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych i producentem osprzętu do ciężkich maszyn.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA