fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Qatar Airways na dłużej w Promenady Busienss Parku

materiały prasowe
Katarskie linie lotnicze przedłużyły umowę najmu biur we wrocławskim budynku Epsilon. Zajmują tam niemal 1,7 tys. mkw. powierzchni.

Centrum obsługi klienta Qatar Airways działa we Wrocławiu od 2013 roku. – Kiedy siedem lat temu zdecydowaliśmy się na wybór Wrocławia na siedzibę centrum, mieliśmy konkretne oczekiwania i wobec miasta, i wobec biura – mówi cytowany w komunikacie Łukasz Kolasa z Qatar Airways.- Zależało nam na pozyskaniu najlepszych specjalistów, którzy na co dzień będą ściśle współpracować z naszymi klientami. Aby zapewnić im sprzyjające warunki pracy, ostatecznie wybraliśmy na biuro budynek Epsilon w kompleksie Promenady Business Park.

W procesie negocjacji właścicielowi obiektu doradzali eksperci Knight Frank. - Promenady Business Park na dobre wpisał się w świadomość lokalnego rynku. Cieszymy się, że Qatar Airways zdecydował się zostać w budynku Epsilon na kolejne lata - komentuje Maciej Moralewicz, dyrektor regionalny - Wrocław w Knight Frank.

- To kolejna znakomita wiadomość. Ostatni kwartał dowodzi, że w czasie kryzysu nasza oferta jest atrakcyjna zarówno dla aktualnych najemców przedłużających umowy, jak i nowych klientów - mówi Krzysztof Hołub, prezes firmy Trudo, do której należy kompleks Promenady Business Park.

Epsilon to kameralny budynek oferujący 7 tys. mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Promenady Business Park, 2 km od wrocławskiego Rynku. Niedaleko są żłobek, przedszkole, restauracje i sklepy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA