fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Giełda

Parkiet Challenge: ostatnie dni na testy, rejestracja trwa!

Archiwum
Coraz bliżej startu rozgrywki konkursowej w Grze Giełdowej Parkiet Challenge. Zapraszamy do rejestracji i walki o nagrody, w tym główną – 20 tysięcy złotych.

Rywalizacja w naszym inwestycyjnym konkursie rozpocznie się 13 maja, czyli w najbliższy poniedziałek. Na razie można się rejestrować – wchodząc na gra.parkiet.com – i testować platformę internetową, na której toczy się gra. Aby wyrównać warunki podczas ostatnich trzech sesji testowych, w środę przed rozpoczęciem notowań wartość rachunków zostanie przywrócona do stanu początkowego – każdy uczestnik z powrotem otrzyma wirtualne 20 tys. zł do dyspozycji. Tak sam manewr przeprowadzimy przed poniedziałkową sesją, czyli startem rozgrywki konkursowej.

Rejestracja trwa na gra.parkiet.com

Pierwszy etap gry potrwa cztery tygodnie – zakończy się 7 czerwca. Dla każdego z tygodni stworzymy oddzielny ranking i uhonorujemy nagrodami najlepszego uczestnika w każdym z nich. Jakie to będą nagrody? Różne: elektryczne hulajnogi, bogate zestawy kolekcjonerskie od 11 bit studios, …

W I etapie będzie można inwestować w wirtualne akcje największych spółek z giełdy – z indeksu WIG30. W jednodniowym finale, aby podnieść dynamikę rywalizacji i umożliwić przetasowania w rankingu, handel będzie się zaś odbywać na rynku kontraktów terminowych. Chcąc zostać laureatem Parkiet Challenge, trzeba się więc będzie wykazać zarówno umiejętnością spekulacji w średnim terminie, jak i umiejętnością day-tradingu na rynku futures.

W finale z udziałem dziesięciu najlepszych uczestników z I etapu, zaplanowanym na 18 czerwca w siedzibie GPW przy ulicy Książęcej w Warszawie, nagrodzimy wszystkich jego uczestników. Pierwszej trójce przypadną główne nagrody pieniężne, odpowiednio: 20 tys. zł, 10 tys. zł i 5 tys. zł.

Partnerem strategicznym konkursu jest PKN Orlen, partnerem technologicznym – Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, a partnerem głównym - Dom Maklerski PKO BP. Wśród partnerów Parkiet Challenge są również: Biuro Maklerskie Alior Banku, BDO, Dom Maklerski BOŚ, Dom Maklerski mBanku, JSW i PZU Inwestycje.

 

Zapraszamy do gry i edukacji na gra.parkiet.com

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA