fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Finanse

Zaskakująca zmiana kadrowa w KNF

Fotorzepa/ Krzysztof Skłodowski
Ciąg dalszy zmian kadrowych w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego. Z nadzorem rozstał się Karol Rajewski, który zarządzał pionem prawno – regulacyjnym.

Zmiana ta jest sporym zaskoczeniem. Rajewski do urzędu dołączył stosunkowo niedawno bo w 2018 r. Wcześniej przez wiele lat związany był on z grupą NN. Komisja nie ujawnia dlaczego rozstała się z Rajewski.

- Z Karolem Rajewskim zostało zawarte porozumienie w sprawie rozwiązania umowy o pracę. Urząd KNF nie komentuje powodów, jakie stoją za zmianami personalnymi w poszczególnych departamentach Urzędu – poinformował Jacek Barszczewski, dyrektor departamentu komunikacji społecznej w UKNF.

Jest to już kolejna zmiana kadrowa w urzędzie w ostatnich miesiącach. Wcześniej jednak dotykały one przede wszystkim osób, które przez lata pracowali w Komisji. W czerwcu ze stanowiskiem dyrektora departamentu rozwoju rynku finansowego pożegnał się Robert Wąchała, z kolei Ilona Pieczyńska – Czerny przestała pełnić funkcję dyrektora departamentu spółek publicznych. Z kolei ostatnio Maciej Kurzajewski, przestał pełnić funkcję dyrektora departamentu firm inwestycyjnych. W Komisji powierzono mu jednak inne zadania.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA