fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Finanse

Trwa nabór do kolejnej edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego

Studenci
AdobeStock
Rozpoczęła się rekrutacja do 16. edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego, najdłużej działającego programu Fundacji im. Lesława Pagi. Jest to program, który pomaga w rozwoju zdolnym i utalentowanym studentom i absolwentom. „Rzeczpospolita” i „Parkiet” są patronami medialnymi wydarzenia.

Tym razem akademia odbędzie się w formie hybrydowej. Dwutygodniowa szkoła letnia została zastąpiona jeszcze większą dawką wiedzy podczas zajęć on-line. Jak co roku, uczestnicy będą mieli przyjemność wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli firm partnerskich, a także alumnów ALRK poprzednich edycji.

Z setek studentów, którzy zgłaszają się do programu, wybieranych jest zaledwie 30. Szczęśliwcy biorą udział w intensywnych szkoleniach i trafiają na płatne staże po zakończeniu programu. W gronie partnerów znajdują się takie instytucje jak m.in. Bain&Company Poland, Bastion Group, Eques Investment TFI, ING Bank Śląski, Investors TFI, Mid Europa Partners, PFR Ventures, Rothschild&Co Polska, BillTech, Skriware, CFA Society Poland czy IZFiA.

Każdy uczestnik akademii zostaje także alumnem fundacji, a tym samym dołącza do społeczności zrzeszającej wyjątkowych młodych liderów, którzy chcą wspólnymi siłami kształtować przyszłość.

- Rekrutując się do programu liczyłem na to, że jest to inicjatywa, która pozwoli mi zdobyć praktyczną wiedzę o rynkach kapitałowych. Letnia szkoła okazała się dokładnie tym, czego brakowało mi na studiach – codziennie praktyczne zajęcia, a wieczorem spotkania z doświadczonymi praktykami rynku – podkreśla Wojciech Świercz, manager w Bain & Company Poland, uczestnik VI edycji ALRK.

Na zgłoszenia Akademia Liderów Rynku Kapitałowego czeka do 16 marca: Aplikacja do XVI edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA